Anasayfa > Basın-Yayın > Haberler

BANDIRMA'DA ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

26 Şubat 2019
Okunma sayısı : 3654
Balıkesir Şubemiz, Bandırma'daki örgütlenme çalışmalarını Genel Başkanımızın da katıldığı temaslarla sürdürdü.
Balıkesir Şubemiz Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun'un demokratik kitle örgütlerini davet ettiği kahvaltıya sendikamızı temsilen katıldı. Genel Başkanımız Dr. Hakan Kıran, Balıkesir Şube Yönetecilerimiz Serhat Ekinci ve Sezer Yıldız, Balıkesir Şube Denetleme Kurulu Başkanı Hasan Dilber'den oluşan Tüm Yerel-Sen heyeti sendikamızın kamucu, toplumcu ve emekçisinden yana demokratik yerel yönetim anlayışını ve Bandırma'da yerel yönetim çalışanlarının taleplerini aktararak başarılar diledi.

Tüm Yerel-Sen heyeti yeni seçilen Bandırma ADD Şube Başkanı Serdar Polat'ı da ziyaret ederek ülkemizin içerisinde bulunduğu kritik dönemde yürüteceği görevde başarılar diledi ve dayanışma duygularını iletti. 

Habere ait fotoğraflar

Şubeler Tümü
ADANA ŞUBE
Şube Başkanı : Seniha SOYLUGAN
ANKARA ŞUBE
Şube Başkanı : Hüseyin YILMAZ
ANTALYA ŞUBE
Şube Başkanı : Demet KURUPINAR
AYDIN ŞUBE
Şube Başkanı : Mehmet BOZKURT
BALIKESİR ŞUBE
Şube Başkanı : Sezer YILDIZ
EDİRNE ŞUBE
Şube Başkanı : Mümin Tolgahan ARİCANLİ
ESKİŞEHİR ŞUBE
Şube Başkanı : Caner ÖZCAN
HATAY ŞUBE
Şube Başkanı : Engin Mansuroğlu
İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : BURAK UZUNTAŞ
İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : MUAMMER HANTAL
İSTANBUL 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Sezgin SEVİNÇ
İSTANBUL 4 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Gürhan KEÇELİ
İZMİR 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Bülent TEKİN
İZMİR 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : ÖMER EŞKİ
İZMİR 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Ergül GÜLMEZ
KIRKLARELİ ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH CANBAZ
MUĞLA ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH YILDIZ
TEKİRDAĞ ŞUBE
Şube Başkanı : Ahmet ALP
Adıyaman İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ÜNAL BAYRAM
Afyonkarahisar Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRİ SELVİ
Amasya İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Bilecik Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRETTİN DURAL
Burdur Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MESUT ÇÖREKLİ
Çanakkale Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN KART
Denizli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ÖZKAN KARAKAYA
Diyarbakır Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Ayhan GÜN
ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ
Şube Temsilcisi : ABDÜLMUTTALİP GÜRBÜZ
KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ
Şube Temsilcisi : Fatih KÖRÜK
Karabük Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MUSTAFA AYDINLI
Karaman Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kars Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kayseri Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TAYFUN DİNÇER
Kırşehir Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ERTUĞRUL VAR
Kocaeli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : CİHAN ALKAN
Konya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN YALÇINKAYA
Malatya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İLKER GÖKTAŞ
Manisa Temsilciliği
Şube Temsilcisi : RECEP ABATAY
Mersin Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN SARISOY
Nevşehir İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : GAZANFER YAPAR
Niğde Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Recep Üstüntaş
Ordu Temsilciliği
Şube Temsilcisi : YUSUF BAŞTA
Osmaniye Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Samsun Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TÜRKER DİZDAR
Sinop Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MURAT ERSOY
Sivas Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Şevki KABASAKAL
Tokat Temsilciliği
Şube Temsilcisi : BÜLENT TÜREM
Uşak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KENAN KARA
Yalova Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Yozgat Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Zonguldak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MELİH KUMBAS
Hızlı Erişim
Bilgi & Belgeler Tümü