Anasayfa > Basın-Yayın > Haberler

2. olağan Genel Kurul

08 Kasım 2019
Okunma sayısı : 107
2. olağan Genel Kurulun çoğunluklu 25.11.2019 tarihinde, çoğunluksuz 28.11.2019 tarihinde yapılacaktır.
 
TÜM YEREL-SEN (Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası) İstanbul 2 Nolu Şubesinin 2. Olağan Genel Kurulu, İzzetpaşa Mahallesi, Çam Sokağı No:1 K.1 Şişli İstanbul adresinde çoğunluklu 26.11.2019 tarihinde, çoğunluksuz 28.11.2019 tarihinde yapılacaktır.
      2821 sayılı Seçimler Kanununun 14. maddesi ve 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununun 10. maddesi uyarınca ilan olunur

 
Gündem    :
1- Açılış ve yoklama
2- Divan Heyetinin seçimi
3- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
4- Faaliyet, Denetleme ile Mali Raporların
    okunması ve ibrası
5- Seçimler
       a) Şube Yönetim Kurulu seçimi
       b) Şube Denetleme Kurulu seçimi
       c) Şube Disiplin Kurulu seçimi
       d) Üst Kurul delegelerin seçimi
6- Dilek ve temenniler
7- Kapanış

Habere ait fotoğraflar

Şubeler Tümü
ADANA ŞUBE
Şube Başkanı : Seniha SOYLUGAN
ANKARA ŞUBE
Şube Başkanı : Metin CANDAŞ
ANTALYA ŞUBE
Şube Başkanı : Ünal ŞAHİN
AYDIN ŞUBE
Şube Başkanı : Ertuğrul TEMEL
BALIKESİR ŞUBE
Şube Başkanı : GÖNENÇ OLGUN
EDİRNE ŞUBE
Şube Başkanı : Savaş ÇERKEZ
ESKİŞEHİR ŞUBE
Şube Başkanı : Caner ÖZCAN
HATAY ŞUBE
Şube Başkanı : Engin Mansuroğlu
İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : BURAK UZUNTAŞ
İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : MUAMMER HANTAL
İSTANBUL 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Sezgin SEVİNÇ
İZMİR 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Bilal ALTINER
İZMİR 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Tamer Yiğit GÜLER
MUĞLA ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH YILDIZ
TEKİRDAĞ ŞUBE
Şube Başkanı : Halil SEVİL
TRAKYA ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH CANBAZ
Adıyaman İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Afyonkarahisar Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRİ SELVİ
Amasya İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Ardahan Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KEMAL ODABAŞI
Bilecik Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SEZGİN ERDEM
Bolu Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İSMAİL TELKEŞ
Burdur Temsilciliği
Şube Temsilcisi : CEVCET ÖZSOY
Bursa İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Orhan Soysal
Çanakkale Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN KART
Çorum Temsilciliği
Şube Temsilcisi : AHMET TARHAN
Denizli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN ÇİZMECİ
Erzurum İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Erol TUFAN
Isparta Temsilciliği
Şube Temsilcisi : OSMAN AKOĞLAN
Karabük Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Karaman Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kars Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kayseri Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TAYFUN DİNÇER
Kırşehir Temsilciliği
Şube Temsilcisi : EŞREF KORKMAZ
Kocaeli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TUFAN YILMAZ
Konya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İSMAİL SATAR
Malatya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İdris Aslan
Manisa Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Mersin Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Nevşehir İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Niğde Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Recep Üstüntaş
Ordu Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Osmaniye Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Rize Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İRFAN HACIOĞLU
Samsun Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ESMERAY DİZDAR
Sinop Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MURAT ERSOY
Sivas Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Şevki KABASAKAL
Tokat Temsilciliği
Şube Temsilcisi : BÜLENT TÜREM
Trabzon Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ŞADAN TOSUN
Uşak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KENAN KARA
Yalova Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Yozgat Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Zonguldak Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Hızlı Erişim
Bilgi & Belgeler Tümü